BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Aš esu moteris

Aš esu moteris, slepianti savo trapų nuogumą po principų apdaru, o vienatvę – po paslaptingumo šydu.

Aš esu savo kūno vergė. Pusę gyvenimo praleidžiu priešais veidrodį, o kiekvieną rytą pradedu ant svarstyklių. Nesmerkiu šiuolaikinės plastinės chirurgijos stebuklų ir nevalgau tol, kol ima svaigti galva. Bijau pasenti, todėl vaikystę nešiojuosi kuo arčiau savęs ir meldžiuosi už tuos, kurie mėgina išrasti jaunystės eliksyrą.

Mane vilioja kūniška meilė. Aš nemoku atsispirti pagundai, o galbūt bijau prarasti kiekvieną gyvenimo dovanotą galimybę. Tačiau renkuosi ne tą, kuris prieš mane klaupiasi, o tą, kuris stovi ir žiūri į kitą pusę. Aš banaliai tikiu tikrąja meile, pasakomis ir verkiu po kiekvieno filmo, teisindamasi, jog tokia mano prigimtis.

Aš moku klausytis, bet nemoku girdėti, nes išvadas padarau anksčiau negu išgirstu paskutinįjį žodį. Žmones, įvykius, pasaulį aš vertinu širdimi, racionalus mąstymas – ne mano nosiai. Vis dėlto pykstu ant tų, kurie sako, jog šiuolaikinis jaunimas nieko nesugeba ir nieko neveikia. Aš turiu savo vertybes ir gyvenu pagal tas taisykles, pagal kurias mane užaugino gatvė. Aš kuriu, aš tęsiu tradicijas, pritaikydama jas naujam gyvenimo žaidimui. Aš vis dar esu moteris ir manyje tiek pat daug meilės, kurią dovanosiu, pratęsdama giminę tokiu pat būdu kaip ir prieš šimtą metų. Ir nesvarbu, ar emigruosiu, ar žavėsiuos hip-hop kultūra ir pavadinsiu savo atžalą įmantriu vardu, aš vis tiek kalbėsiu gimtąja kalba ir tikėsiu Dievu.

Mano žaizdoms lemta užgyti. Aš pamirštu viską, kas mane skaudina, gniuždo ir menkina, nes mano prisiminimuose gyvos tik nudailintos ir šventumu kvepiančios akimirkos. Vienatvės vakarais mane gelbsti Salomėjos Nėries dienoraščiai, o bemiegėmis naktimis – Mačernio sonetai. Juk kiekvieną minutę galvoju apie rytojų, o mintys apie ateitį neleidžia užmigti mano sielai, kuri, protestuodama prieš neteisybę, ieško savęs.

Grakščiais judesiais einu per gyvenimą, siekdama nepasiekiamo. Nesikuprinu, nes privalau būti elegantiška. Manyje gyvena ir be paliovos kaunasi dvi būtybės. Pirmoji trokšta būti geresnė už vyrą. Jai nepatinka sąvoka „silpnoji lytis“, dėl to ji nuolat grumiasi dėl pripažinimo ir neleidžia sau verkti. Antroji, priešingai, dievina stiprias vyriškas rankas, keliančias ją į dangų, akcentuoja savo trapumą ir labiau už viską laukia komplimento, tokio, kuris sušildytų.

Inspired by M. L.

Patiko (20)

Rodyk draugams3 komentarai ↓

#1   Ž.M 2011-07-18 @ 08:21

Reikia pripažint, jog parašyta gana elegantiškai, nepaisant menkučių klaidelių.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

#2   Aistė 2011-07-18 @ 14:09

cha cha kaip taikliai :D

kaip gerai, kad tai tik stereotipas ir ne visos moterys į jį telpa.

#3   My Homepage 2012-01-01 @ 20:22

… [Trackback] …

[...] Informations on that Topic: josblogas.blogas.lt/as-esu-moteris-34.html [...] …

[WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (91.121.200.141) doesn’t match the comment’s URL host IP (www.TYq31VjEt.org) and so is spam.

Palikti komentarą