BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 blog|with benefits

Besimokant svajonių atsižadėjimo meno

Apkabinu visa tai, kas buvo. Užuosdama tavo kūno kvapą, aš mokausi svajonių atsižadėjimo meno. Ir nebežinau, ar tavo pečiai saugo nuo sapnų. Nežinau, ar noriu, kad saugotų.

Sugniaužusi delne eilėraščius iš praeities, nesikapstau tyloje ir neieškau priežasčių, nes nematau prasmės grįžti ten, kur kelio atgal nebėra. Tik pabundu su augančia mintimi už lango rasti kitą, nepažįstamą pasaulį. Ir godžiai vartoti kiekvieną jo gurkšnį akimis, basomis kojomis. Paragauti jo lūpomis. Tada nuogais pečiais pianino skambesyje rasti tave, o gal tik blyškų šešėlį už durų, vedančių į begalybę. Pasiduoti nakčiai ir lyg kokia kempinė sugerti bet kokią tavo baimę. Skandinti liūdesį mėtų arbatoje ir klausytis, kaip garsiai tari mano vardą.

Tu negali pasiūlyti man pabėgti dabar, kai mano lūpose gimsta žodis „ne” gyvenimui nuolat kankinančiam alkiu. Man ir nereikia, kad kažkas užpildytų mano sapnus, mintis, mano kūną. Reikia, kad nuo žvilgsnio griūtų stiklo sienos ir drebėtų kojos. Aš nenoriu dalintis dienos likučiu, kur kas geriau tavo delne būtų rasti vienkartinę kasdienybę. Kasdien vis kitos spalvos arba nespalvotą kaip senas juodai baltas kinas, kvepiantis iki skausmo pažįstama, bet suvaidinta tikrove. O dar labiau norėčiau fotografuoti tavo šypseną, kad tomis nebyliomis dienomis galėčiau nuotraukomis išsitapetuoti ištisą sieną. Žiūrėti nepavargčiau.

Kvėpuodama mūsų akimirkomis, norėčiau, kad skaudėtų. Norėčiau, kad nereiktų prašyti pavasario ateiti, sugrįžti, pasilikti. Jis gyventų manyje tais rytais, kai pabusčiau nuo tavo rankų. Ir veidrodyje, šypsodamasi tau, slėpčiau savo silpnąją pusę. Eičiau šalia tavęs, iškėlusi galvą virš debesų, o vakarais tavyje pasislėpčiau nuo didelio miesto, nuo pasaulio, kuriame jautiesi mažas, ir šviesų.

Nežinau, kiek noriu būti dviese, o kiek po vieną. Kiek noriu įsileisti, kiek atsiduoti. Nežinau, kaip sugriauti tą sieną iš tavo eilėraščio. Nežinau, ar kada nors sužinosiu. Bet jei netyčia bibliotekoje rasi vadovėlį, pasakojantį apie tai, kaip atsižadėti svajonių, aš mielai jį perskaitysiu.

Mylėsiu miestą ir knygų kvapą, o tave?

Patiko (0)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą