BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Būti kale

“Noriu būti kalė“, - gaunu draugės žinutę. Naktis, apsemtos Vilniaus gatvės. Lietus, lyg norėdamas nuplauti visas mūsų nuodėmes, nesiliauja ištisas valandas. Sekundę sudvejoju, bet sėdu už vairo ir lekiu pas ją.

Įsitaisom balkone. Lietaus lašų barbenimas maloniai glosto ausį, tačiau net raminanti arbata su medumi ir pienu negali užliūliuoti dviejų neramių sielų besiblaškančių naktyje. Atsargiai renku žodžius, mėgindama suprasti, kodėl ji, apsitempusi seksualiausią suknelę, žūtbūt pasiryžta ką nors suvilioti. Draugės pasiteisinimas nutildo mane: “noriu pajausti savo vertę”, - taria vos pražiodama lūpas. Imu postringauti apie tai, jog mūsų vertę kuria mūsų darbai, pasiekimai, nuolatinis tobulėjimas. Tik veltui stengiuosi ją atitolinti nuo sąvokos “kalė”. Ne, ne toji, kuri atsiduoda kiekvienam, ne ta, kuri vilioja svetimus vyrus ar atima tėvą iš vaikų. Tą naktį ji troško būti ta, kuri suvilioja ir palieka. Įskaudina. Sudaužo širdį lygiai taip pat, kaip buvo daužoma jos.

Neprieštarauju, nedaugiažodžiauju apie jos stiprybę ir jo kvailumą. Pasiduodu nakčiai. Palikusi ją su brendžio taure, lekiu į dušą. Veidrodyje atpažįstu degančias akis, kurias pastaruoju metu slėpiau po tamsiais akiniais, o kūną - po juodais drabužiais, maskuojančiais bet kokį moterišką siluetą. Nenoriu vėl įsimylėti aistros. Visgi pasiduodu, išteisinu save - neva negaliu palikti draugės vienos. Pasiskolinu jos suknelę - raudoną, o ant nuogų pečių tobulai susirango mano garbanos.

Lietus rimsta. O du paslaptingi siluetai žengia į miegantį miestą. Pasitikti savo nuodėmės.

Patiko (36)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   Šimtas dvidešimt ketvirta 2011-08-16 @ 12:15

Tai aš ir vadinu draugyste.

#2   arbatajuodoji 2011-08-25 @ 17:41

Dedu milijoną pliusų! Ir pridedu į nerealiausių blog’ų sąrašiuką :)

Palikti komentarą