BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Eat, sleep & fuck

“Dievas tave mato”, - skelbia grafičio užrašas Čiurlionio gatvėje, kurį pamačiusi kone stabteliu, nes tuo metu mano mintyse visai ne nekaltos mintys sukasi.

Seniai mąstau, kas tokio blogo užkoduota po natūraliais žmogiškais poreikiais. Ir vis klausiu savęs, ar turiu jaustis nuodėminga, jei prie visų gyvenimo tikslų, aukštomis materijomis ženklintų svajonių, kasdienio darbo ir dvasinės ramybės paieškų noriu mėgautis paprasčiausiais malonumais?

“Bloga spyna, kurią gali atrakinti kiekvienas raktas”, - byloja patarlė, panaši į naujojo lietuvio išmintį. O jei ne kiekvienas, bet ypatingas raktas, suteikiantis spynai šilumos? Galbūt vienkartinės, galbūt pasikartojančios, bet labai reikalingos. Nuo kada žodis “romanas” įgavo neigiamą atspalvį mūsų posovietinėje-europėjančioje visuomenėje? Visgi žodžio šaknis byloja apie jo glaudų ryšį su romantika, apdainuojama visose dainose ir aprašoma krūvoje eilėraščių. Nuo Salomėjos Nėries iki Mačernio.

Užsikabinu už savo prisiminimo: pabusti neapkabintai, pusryčiauti tylėdamai, išeiti nepabučiuotai. Skamba liūdnai? Netiesa, nes kartais to žvėriškai reikia. Reikia ne rytinių bučinių, o naktinių glamonių, ne saldžių komplimetų, o aistros kupinų šnabždesių. Visiškai ne tam, kad pasijustum geidžiama, ar, apskritai, prisimintum, jog esi moteris. Ne, vyro glėbys tam nereikalingas. Todėl ir vėl kankinančiai klausiu savęs: kodėl lovos reikalų teritorijoje vyras ‘gauna’, o moteris ‘atiduoda’? Nenoriu būti tiesmuka, bet anatomija byloja, jog vyras palieka moteryje kažką, o ne atvirkščiai. O gauna - gauna abu. Malonumą.

Tiek vieni, tiek kiti, vyrai ir moterys paslapčia žavisi amerikietiško pyrago svajonėmis, bet griežtai tai neigia, dangstydamiesi po močiučių pamokslais. Ir sijonais.

Laikai keičiasi. Romanai virsta realybe. Galbūt ne čia. Galbūt už Atlanto.

Moving to New York to eat, sleep & fuck.

“New York City is all about sex. People getting it, people trying to get it, people who can’t get it. No wonder the city never sleeps. It’s too busy trying to get laid.” Carrie. Sex and the city.

Patiko (8)

Rodyk draugams1 komentaras ↓

#1   verygentlemen 2011-08-16 @ 15:02

Žmonės ir visokios “senos spynos” vadovaujasi šūdu kažkokiu ir priima kitų sukurtas ir nusistovėjusias moralės normas. Visi žino, kaip gyventi kitam, bet nieks nežino, kaip gyventi jam pačiam. O tu galvoji savo galva, pradėjai man patikt. Laisvas požiūris, man patinka.

Palikti komentarą