BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Pasikalbėti su jausmu

Jausmai auga, kai kalbiesi su jais, juos žadini. Kai duodi jiems vardą ir glostai mintimis. Jie mėgsta atvirumą, nors dažnai yra įvyniojami į rožinį popierių su pigia tobulumo etikete. Malonumo jie nematuoja milimetrais, jiems netgi nereikia alkoholio, kad jaustųsi apsvaigę. Nuo gyvenimo.

Jausmai gali sušvelninti krytį, gali pakelti paukščio skrydžiui ir mintimis nunešti į kitą, pažįstamą glėbį. Jie gali padėti kitame žmoguje atrasti tą dalį savęs, kurios tau trūksta, ir ištrinti kasdienybę. Gyventi čia ir dabar, o ne laukti stebuklo (kojų jis neturi - neateis).

Jausmai auga ne laukime, o kūryboje. Jie neieško pasiteisinimų savo nerangumui, nes grožis gimsta natūralume. Piešia jie ne akvarele, o drugelių, gyvenančių viduje, sparnais. Dainuoja ne balsu, o rugių lauko ramybe ir jaukiu miesto šurmuliu vakarėjančio pavasario fone. Jie nerašo, bet smulkiomis sidabro raidėmis išgraviruoja kiekvieną žodį atmintyje. Ir neleidžia pamiršti.

Prigimtinis žmogaus poreikis siekti neįmanomo, ieškoti “geriau, daugiau, labiau” ir su pavydu žvelgti į svetimą sodą, verčia laukti kažko stebuklingo. O jausmai auga tik tada, kai juos prisijaukini. Ir saugai.

Patiko (2)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą