BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Išsiskirti aukštai pakelta galva: misija įmanoma?

Išsiskyrimai - jie niekada nebūna lengvi. Ir vienas dalykas, kurio netenkama, stebuklingai sugeba paveikti visus dalykus, kuriuos turime.

Ar yra teisingas būdas užbaigti santykius?

Turiu visas galimybes graužti save, analizuojant, kur suklydau. Tūkstantį kartų perskaityti paskutines jo žinutes, užsidaryti nuo viso pasaulio ir tikėtis, jog padarėme tik neribotos trukmės pauzę. Gedulo spalvos rūbais žengti į gatvę, aplankyti visas vietas, kurios dar kvepia mumis ir klausytis iki skausmo banalių dainų. Kiekviename žingsnyje ir už kiekvieno kampo tikėtis išvysti jį, o naktimis išgalvoti šimtą pasisveikinimo variantų, tūkstantį veido išraiškų ir milijoną klausimų. Gerti valerijoną kas penkias minutes ir užsidaryti nuo viso pasaulio, pasiteisinant, jog mano pasaulis - tai jis.

Kai tokių pabaigtuvių gyvenime apturi daugiau nei vienos rankos pirštų ir dar įamžini savo juodžiausias akimirkas popieriuje, supranti, jog tai ne pats geriausias būdas. Ne išeitis ir pasileisti laukais skersai išilgai, mėginant paskandinti savo skaudulius alkoholyje, aplankant kiekvieną vykusį ir nevykusį vakarėlį ir akimis medžiojant bent vienas panašias vyriškas lūpas (kartais ir moteriškas, jei jautiesi absoliučiai nusivylusi vyriškąja gimine). Dar blogiau - tapti galvos skausmu kiekvienam sutiktąjam, iš naujo ir iš naujo pasakojant, kokie jūs buvot tobuli, nes po kurio laiko būsi nurašyta į žmonių, netinkamų elementariam socialiniam kontaktui, sąrašą. Nesąmoningai tikėdamasi, jog skausmas palengvės, kai dalinsi jį į kairę ir į dešinę, liksi ne tik vieniša, bet viena.

Galima pradėti kurti. Nemėginti išrasti vaistų, padedančių pamiršti, ar analgetikų nuo širdies sopulio, bet stengtis užpildyti tuštumą - duoti, kad gautum atgal. Pati ne kartą įsitikinau - laimė trukdo kurti, todėl išsiskyrimas pats geriausias metas augti talentui. Tačiau ne tam, kad galėtum dirbtino pasitenkinimo pilnu veidu išrėžti: “ei, žiūrėk, ką praradai”, paslapčia vildamasi, jog jausmai atgims lyg feniksas iš pelenų. Kurti sau ir dėl savęs.

Šį kartą išėjau pakelta galva. Be isterijos, beveik be ašarų, bet su daug klausimų. Ar kelio atgal nebėra? Ar pakartočiau visa tai? Ar sugebėsiu likti draugais? Ar santykius galutinai užbaigia tik nauji santykiai?

Turiu įrodyti sau, kas esu be tavęs.

Patiko (17)

Rodyk draugams3 komentarai ↓

#1   Simor 2011-08-05 @ 08:02

Keista skaityti tai, ka tenka patirti paciai siuo metu. Aciu, inesei stiprybes, nes pastaruoju metu sirdis vis stipriau reikalauja paimti i rankas telefona ir surinkti jo numeri.

#2   friend|with benefits 2011-08-06 @ 00:06

Palikti praeitį praeičiai ir žengti į rytojų aukštai pakelta galva - linkiu nuoširdžiai.

#3   m 2012-01-03 @ 13:28

O aš turiu įrodyti sau, niamninuke, kas esu be Taves..

Palikti komentarą