BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Mylėti Vilnių

Mylėti Vilnių ir vis tiek norėti iš jo pabėgti. Čia telpa visas gyvenimas. Nutrūkusios vaikystės sūpynių grandinės, akmenys, lengva ranka sviesti nuo Užupio tilto, tam, kad amžinai būtų įkalinti Vilnelės dugne, tuščia vieta, kurioje kadaise stovėjo pirmojo bučinio suoliukas, mylima gatvė, su vitrinomis kupinomis butaforijos ir tuštybės, bet ją atpažintum ir lietuje, ir pasiklydęs savyje, ir po šimto metų. Medis, kurio svyrančios šakos nesipriešino, kai vienatvės akimirką skabei jo lapus, bet saugojo nugarą nuo vėjo, ir nebyli svajonė, kurią užgožė skubantys, abejingi veidai ir raudonas šviesoforo signalas.

Tačiau nesi įsitikinęs, kad Vilnius yra visas tavo gyvenimas lyg kasdien trypiamas senamiesčio grindinys panašus į neišradingą mozaiką. Juk jei taip būtų, ar vis tiek norėtum pabėgti? O gal čia ir telpa visas gyvenimas, tik jis tau per mažas?

Šilkinė skarelė, gaubianti kaklą, kavos puodelis išsinešimui ir naujas dienoraščio puslapis padės pabėgti nuo savęs, bet ar išlaisvins nuo Vilniaus? Kur kiekviename žingsnyje sutinki prisiminimą, kurį bergždžiai stengeisi užkamšyti po pūvančiais rudens lapais.

You can’t get to the future if your past is present.

Patiko (4)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą