BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 blog|with benefits

Nėra architektūros taisyklių pilims debesyse

Apsunkusi nuo abejonių, užsimerkiau ir įsivaizdavau, kad lietuviškas Kaziuko mugės meduolis Pilies gatvės šurmulyje yra prancūziškas kruasanas Senos pakrantėje. Kada nustojau svajoti ir piešti mintyse spalvotus vaizdus iš ateities?

Keturiasdešimt devyni - tiek procentų mūsų veiksmų kasdien yra daromi iš įpročio. Žadintuvas, vonia, šaldytuvas rytais. Šaldytuvas, vonia, pagalvė vakarais. Darbo kalendorius, kuriame kruopščiai stumdomos kasdienybės minutės, nors dažniausiai mintinai mokame, ką veiksime poryt. Kai kurie netgi žinome, kur būsime po dešimties metų (arba bent dedamės žiną). Juk nežinojimas yra nepatogus. Pavyzdžiui, nepatogu nežinoti savo statuso: “emigrantas” ar “išeivis”, nuteistas visuomenės už išdavikišką pakilimą iš tėvynės. Nepatogu, nes žurnaluose rašo, jog, kai tau dvidešimt, tu turi žinoti.

Nežinoti nebijau, nes ieškoti yra kur kas smagiau. Ir statyti savo svajonių pilis debesyse nebijau, nes tik abejojantiems ir ciniškiems praktiškumas sako, jog debesys negalėtų išlaikyti pilių.

Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras ↓

#1   jmj 2012-03-03 @ 21:51

Nežinomybė visuomet suteikia vidinio adrenalino kovoti ir eiti pirmyn, siektie savo gyvenimo momentinio tikslo.. (Bet Tu, gali ir geriau, pailsėk, patubolėk ir nurauk stogą su subtilia, veriančia sielą kūryba..)

Palikti komentarą