BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2014 blog|with benefits

Norėjau Paryžiaus

Norėjau Paryžiaus

Tikėjau Roma bet

pamilau Vilnių

Pakeisti gatvių pavadinimus buvo kur kas lengviau nei perrašyti jų istoriją, - pasakė sau, mindama pažįstamus senamiesčio takus. Piniginėje šiltai gulintis lėktuvo bilietas tebuvo malonų laukimą įprasminantis popieriaus lapas, momentinės ekstazės išraiška, kuriai lemta žūti vėstant ką tik nutupdyto lėktuvo varikliui, o gal jam dar besant danguje.

Vis dėlto perrašyti savo istorijos ji neketino, nors retkarčiais jautėsi dailyraščiu berašanti diktantą, o ne savo pačios gyvenimo knygą. Kai kurioms istorijoms buvo lemta pasibaigti dar neįpusėjusioms, kitos gi buvo tarsi kino juostų iškarpos, kuriomis pati kartais sunkiai tikėjo, trečios buvo tarsi atmintyje dingęs atostogų miesto pavadinimas, kurio momentinis įspūdis nebuvo pakankamai stiprus, kad pasiliktų ilgam. Bet niekada nesigailėjo nė vienos iš jų.

Įsėdusi į niekuomet nevėluojantį traukinį, vežantį ją iš atostogų miesto namo, sau pasakė susikursianti tokį gyvenimą, iš kurio nesinorėtų pabėgti. Bet ar tikėjo tuo?

Aplink save matė laiko ir daiktų vergus - tuos, kurie įsigija naujus, ar tuos, kurie saugo senus, perdėliodami juos iš vienos lentynos į kitą. O ji buvo istorijų vergė, kuri norėjo kvėpuoti nuotykiais, o ne prisiminimais.

Ji žinojo, kad viskas praeina. Jau ne kartą praėjo. Bet šįkart buvo kitaip. Šįkart ji norėjo ne Paryžiaus. Norėjo daugiau. Ir Vilniuje tai netilpo.

Patiko (0)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   pazintys 2015-04-03 @ 15:50

Puikiai!

#2   Maja 2015-04-05 @ 12:41

Hey!

Ačiū labai už šį tinklaraštį. Skaitau dar tik antrą įrašą, bet jau žaviuosi. Super!

P. S. Pati vedu šiokį tokį „sekme garantuojanti“ blog’ą. Jei kam įdomu, mielai kviečiu apsilankyti:
http://otakuganja.wordpress.com

Ačiū dar kartą! Siunčiu gražiausius linkėjimus! :)

Palikti komentarą