BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

everybody dies but not everybody lives

Blaškomės tarp dviejų pasaulių. Tokio, kuris yra, ir tokio, kuris turėtų būti. Palaidojame svajones po nykia kasdienybe, leidžiame joms išnykti vasaros lietuje. Vaidiname laimę, pamirštame tikėjimą, slepiame jausmus. Nekaltai apgaudinėjame save, lyg maži vaikai, šokoladuotomis lūpomis meluojantys tėvams, jog nesuvalgė paskutinio saldainio.

Esame pririšti. Įsipareigoję tėvams, bažnytinėms dogmoms, nerašytiems įstatymams, prisiminimams ir visuomenei. Kasdien darome tai, kas privaloma ir neva teisinga. Netikrą šypseną - vadiname geriausia drauge, paslepiančią kartėlį. Mes nebejaučiame ribos tarp laimės ir išgalvotos laimės. Tik retsykiais, naktimis, kai kažkas netikėto sudrebina mūsų pasaulį, nenoriai prisipažįstame patys sau, jog ne apie tokį gyvenimą svajojome. Apribojom save, o galiausiai ir pardavėm. Ir kaip kvaili pirkėjai, įsigiję visiškai nereikalingą prekę vien dėl sugaišto laiko ir nepadorios nuolaidos, mes pasiliekame prie rutinos, įpročio ir kažkieno mums “primesto” kelio.

Liekame su baime: ar teisingu keliu einu? kokie stebuklai laukia manęs už kampo? ar aš juos žudau? ar laidoju savo svajones vien dėl baimės suklysti?

Kiek kainuoja mano meilė? Atsakymo nežinau.

Patiko (8)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą