BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 blog|with benefits

Pirmoji „Mados infekcijos“ diena: žadėto dėmesio vyrui nebuvo daug

Didysis kovo ketvirtadienis - madingai vėluojanti tryliktoji „Mados infekcija”, minia žmonių, besirykiuojanti prie Šiuolaikinio meno centro, kurio erdvės paverstos ištisa mados instaliacija ir ekranuose mirganti gyva transliacija iš didžiausio Lietuvos mados renginio užkulisių.

Ieva Daugirdaitė | „Archetipas” - tarp natūralumo ir moderno

Pastelinių spalvų gausa, permatomi audiniai, lengvumas, derinamas su silikoninėmis pėdkelnėmis - tokia Ievos Daugirdaitės kolekcijoje persipynusi realybė ir fantazija. Dizainerės linijoje, kurios išskirtiniu ženklu tampa medžio lapas, moteris tarsi iš naujo pamilsta Žemę, bėga nuo modernizmo prie natūralumo.

„Jean//phillip” | Daniška 2012 m. ruduo ir žiema

Vyriška kolekcija, kupina aršumo, griežtumo ir minimalizmo. Basomis kojomis podiumu žingsniuojantys jaunuoliai demonstruoja išraiškingus kirpimus, aptemtus legingsus ir akiai neįprastus siluetus. Juodi, pilki, žydri ir rudi atspalviai pabrėžia vieningą kolekcijos įvaizdį ir nukelia mus į šiaurietišką vėjuotą Skandinavijos vyro pasaulį.

Laura Dailidėnienė | - „Sepia” įkvėpė origami

Įvairiausių formų bei spalvų kepurės- išskirtinis šios kolekcijos bruožas, kurį taip pat papildė ir netradicinių siluetų gausa. Rudi sepijos atspalviai dvelkė natūralumu, o švelnūs rožiniai akcentai suteikė kolekcijai gyvybės. Dizainerė specialiai šiai kolekcijai sukūrė ir audinį, kurį įkvėpė jos sūnaus lankstyti origami.

Lina Gudanavičiūtė | „Ar Vido lėlės?” - kičinis dirbtinumas

Kolekcijoje vyravo juodas minimalizmas ir dirbtinumas, būdingas lėlėms - platūs pečiai, klostės ir netaisyklingų bei taisyklingų formų derinys. „Ironiška” - taip kolekciją apibūdino pati dizainerė, išties jai netrūko kičo elementų - ryškiaspalvių detalių ir blizgumo, tačiau dizainerės pasirinkti auskarai, regis, iškrito iš konteksto ir atrodė tarsi pigūs blizgučiai.

Egidijus Sidaras | „12 brolių” arba žaidimas su klasika

Bene daugiausiai simpatijų susilaukusi Egidijaus Sidaro kolekcija išsiskyrė dėmesiu kokybei ir netradicinėms detalėms. „Vėl išradinėsiu dviratį” - sakė kūrėjas apie savo naująją kolekciją mados namams „Cantas”. Raudoni batai, ilgos kojinės, vyriškas korsetas, sijonas su petnešomis - tai tik keletas E. Sidaro žaidimo su klasika detalių, dizaineris įrodė, jog vyriškas kostiumas gali būti ne tik kokybiškas, bet ir originalus, vyriškai žaismingas.

Ramunė Strazdaitė | „Medžioklė” betoninėse miesto džiunglėse

Plaukuose tarsi atgimusi gamta, žemės spalvos ir indėniški elementai - tokia Ramunės Strazdaitės moteris, žingsniuojanti šaligatviu medžioti vyro, o gal ir viso pasaulio. Drąsi, bet paslaptinga moteris, apie kurią byloja laisvi, daugiasluoksniai siluetai ir mezginiai. Šios kolekcijos akcentas - šuo, kuris pabūgęs publikos mėgino įkasti į ranką jį vedančiajai manekenei.

Kristina Kruopienytė| „Jukebox” - atgal į praeitį

Vyrui ir moteriai, išsiilgusiems nostalgiškojo šeštojo dešimtmečio paprastumo ir kelių ryškių akcentų - K. Kruopienytės kolekcija išbaigta ir labai vientisa. Moteriškumą pabrėžiantys siluetai, vyriškas minimalizmas ir spalvų žaismas modelių lūpose pabaigė pirmąjį „Mados infekcijos” vakarą labai jaukia gaida.

Nuotraukos Irmanto Gelūno / „15 minučių”

Publikuojama http://ikrauk.15min.lt/mada/61602

Patiko (0)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą