BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Ribotas kiekis meilės

Kaip ir senkantys natūralieji ištekliai Žemėje, manyje išseko tikėjimas. Sakoma, jog kiekvienam vyrui apverkti yra skirtas tam tikras ašarų kiekis. Turbūt savąsias išnaudojau.

Ieškojau ugnies, aistros, intrigos, paslapties, nepažinimo ir noro pažinti, bet kartu ir jausmo, kad pažįsti geriau nei save, jausmo, kad tas žmogus artimas kaip niekas kitas, tas vienintelis, kurio nori ir be kurio tu pats nesi tu. Meilė visada buvo mano siekiamybė, o dabar nebežinau, ko siekiu. Dirbdama iki išnaktų, teisinuosi, jog tai darau dėl ateities, tikslų, kurių dar net nesu iki galo supratusi. Net mama vadina mane egoiste ir esu tikra, jog jei reiktų, mano prisipažinimas dabar skambėtų taip: “Myliu tave, bet save myliu labiau”. Nežinau, kas pavogė mano trapumą, mano vaikiškas svajones apie vyrą, vaiką ir šunį dideliame baltame name. Nebejaudina nei romantiški filmai, gal tik senos iki skausmo pažįstamos dainos primena, kokia buvau.

“I’m looking for love. Real love. Ridiculous, inconvenient, consuming, can’t-live-without-each-other love.” Sex and the City

I am not sure. Nuoširdi rudeninė nežinomybė.

Patiko (5)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą