BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 blog|with benefits

Rytais aš nusipiešiu veidą, o tu?

Po balta antklode aš ieškau tavo delno, kad galėčiau sekti jo vingiuose išraižytomis praeities ir ateities istorijomis. Ar du susijungę delnai piešia kitą, naują istoriją? Nusisuku į sieną, bijodama tapti tavo dalimi, bet net užsimerkusi matau tavo veidą, palinkusį virš manęs. Tik nubyrėjęs tušas primena už durų likusią dieną, netikrumą pakeičia tylus alsavimas. Kvėpuoji man ir manyje. Braukdamas pirštu per kūną jauti, kaip drebu. Kai krūtine prisispaudi prie mano nugaros, nelieka jokių nematomų sienų, tą akimirką liekame dviese visame pasaulyje (o gal vienas?). Nežinau, bet į bučinį telpa daugiau nei į kasdienybę.

Kai naktyje kalbasi du nuogi kūnai nereikia nieko piešti, tik sukandus lūpas neleisti kalbėti emocijoms, nes gali pasakyti daugiau negu reikia žinoti tylai. Miegu kur kas mažiau, nes, klausydamasi kaip savo pirštais kuri muziką, klausiu savęs, ar protinga laikyti delne daugiau negu tik tavo ranką?

Rytais aš vis dar nusipiešiu veidą. Daug rečiau brėžiu ryškią antakių liniją pykčiui ir rausvinu skruostus šypsenai. Dabar lyg nuoga Lolita, paliekanti piligrimiškas pėdas sniege, basomis einu per gyvenimą.  Įkvepiu rytojaus tyro šalto Vilniaus oro. Apkabinu įkvėpimą tavo delne ir nebepaleidžiu.

Patiko (0)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   NegaliuValgytiŠokolado 2012-01-14 @ 18:34

labai patiko.

#2   meguide 2012-02-14 @ 00:41

++

Palikti komentarą