BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Sexpectations

“First a friend, then a lover”, - galvoje skambėjo tavo žodžiai. Palikdama už savęs dar vieną dieną betoninėse Vilniaus džiunglėse ir nusivalydama nuo veido netikrumą, mąsčiau, jog pirmą kartą grindžiu santykius draugyste, o ne trumpalaike drugelių pilve ir vėjų galvoje būsena. Pirmą kartą kuriu čia ir dabar, užuot gręžiojusis atgal į vaikiškas svajones ar puoselėdama kažkieno į rankas įbruktą romantiką ir į kraują įaugusią meilės sąvoką. Buvimas su tavimi neužaugino sparnų, kuriais kadaise šventai tikėjau, bet jis augina mane. Ir šįkart nereikia nieko aukoti, reikia “duoti, kad gautum atgal”, - prisiminiau tavo žodžius, kai stovėjai mane apkabinęs, krentant pirmiesiems spalio lapams, ir netikėtai prabilai apie tai, kas yra dviejų žmonių santykiai.

Vis dėlto ne viskas buvo taip tikra. Pirmoji naktis kartu nė iš tolo nekvepėjo natūralumu. Tamsoje negalėjau matyti tavo akių ir akimirką vėl pasijaučiau šešiolikos, kai nežinojau, kodėl tai darau. Užuot mėgavusis tavo kūnu, jaučiausi svetima tai nakčiai ir mąsčiau apie riziką. Geras meilužis nebūtinai taps geru draugu, o geras draugas ne visada bus geras meilužis. Tad nuo ko pradėti? Draugystės ar lovos?

Kitą rytą nenatūralumas persimetė ir į mūsų bendravimą, o susitikusi su geriausia drauge nepuoliau pasakoti pirmosios nakties detalių. Skirtingai nei aš, ji iškart mus nurašė, žinodama, kokia svarbi man yra aistra. Nesigailėjau, nevadinau to klaida, nekaltinau, nes supratau, jog ne tik gyvenime, bet ir lovoje turiu atsisakyti praeities, lūkesčių ir kurti iš naujo. Žinojau, kad anksčiau ar vėliau ir tai bus magiška.

“After a while, you just want to be with the one that makes you laugh.” sex and the city

Patiko (2)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   hevioso 2011-10-29 @ 19:18

Man visad svarbiau atrodė draugystė, nes juk seksas geras tampa su laiku. Bet jei jau kažkas negerai lovoj, tai ir santykiai retai kada geri būna. Toks užburtas ratas gaunas. Turi arba viską, arba nieko.

#2   Toma 2012-05-04 @ 09:52

Pirma naktis dar nieko nereiskia. Gal jis kazko bijo ar dar nedrista daryt. Viska parodys laikas

Palikti komentarą