BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Šokoladas vietoj sekso

Alkanoje, pripažinimo ištroškusioje visuomenėje, nėra kada sustoti. Čia utopiniai tikslai nugali žmogiškumą, melas sutrypia tiesą, kūrybą keičia šabloniškumas. Nebėra laiko galvoti apie vakar dieną.

Kai anądien sėdėjome bibliotekoje, tavo žodžiuose atpažinau savo mintis ir akimirką norėjau, kad laikas sustotų, kad išnyktų visa tai, kas liko už storų sienų ir knygų lentynų. Nebenorėjau daryti, norėjau suprasti, kodėl darau. Norėjau nustoti vartoti kasdienę informacijos dozę ir tarp tūkstančių veidų pamatyti nesuvaidintą manojo “aš” versiją. Prisipažinai, jog tau baisu, kad pasiduodi medijos įtakai ir kad esi kažkieno diktuojamos mados auka. Tylėjau ir klausiau, kaip pasakojai tikįs, jog tik išvažiavęs iš čia galėsi gyventi kitaip. Abu baidėmės pilkos masės, abu mąstėm giliau, abu ėjom tuo keliu, kuriuo eiti sunkiau. Visgi uždaręs sunkias bibliotekos duris, grįžai namo, ten, kur buvai ramstis, kuriam nevalia klysti. O aš vėl pasidaviau kasdienybei.

Dar neperskaitytas spalio L’officiel, nenupirkta dovana mamos gimtadieniui, vieninteliu sportu tapęs lipimas laiptais, pamirštas senų knygos puslapių kvapas, nebaigtas mamos receptų rinkinys, neišlaikytas egzaminas, vienišas blogas, apleistas sezoninis šopingas, sulaužyta antradieninė kavos tradicija su geriausia drauge, pokario vaizdai rūbų spintoje, nusilupęs nagų lakas, nepasitenkinimą penkiaguba kavos porcija į dieną rodantis skrandis, pamestos ir negrąžinamai prarastos atostogos.

Šokoladas vietoj sekso. Cigaretė vietoj gyvenimo.

Patiko (17)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   manoVardasAfganistanas 2011-10-23 @ 15:31

Tobula.

#2   myunusualthoughts 2011-11-17 @ 19:23

Nuostabu!

Palikti komentarą