BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Tuščios galvos sindromas

Daugiau tų stebuklingų akimirkų. Suklijuoju atmintyje gabaliukus, surenku mažiausias smulkmenas-griuvenas-liekanas.

Nekaltas apsikabinimas, bučkis  į žandą, kurį seka toks pats nedrąsus - į kaklą. Gilus alsavimas, sukeliantis virpulį viduje. Nereikšmingas apsvaigusių žmonių pokalbis. Imu tave už rankos ir mes jau prie upės, pamiršę abu kaustančius įsipareigojimus. Eskimų bučiniai - gera jausti tavo odą ir kaip linksta mano kojos. Pirmas lūpų susitikimas ir nebesinori tavęs paleisti (o bučiuojiesi to bu lai). Nežinau, kiek tai truko, laikas sustojo. Ant upės kranto, auštant, vis dirstelint, ar niekas nesiartina, tavo rankos slydo mano kūnu. Leidau tau daug, daugiau nei turėjau. Nesusilaikiau, o ir sustoti nenorėjau. Prasidėjus n-tajam bučiniui, tu trumpam atsitraukei: “Man net galva svaigsta…”, - tyliai sušnibždėjai. Lygiai taip pat - lyg sapne - jaučiausi ir aš.

Ne alkoholis buvo kaltas. Ryte mane pasitiko tas pats šiltas žvilgsnis, o atsisveikinant, nedrąsus bučinys į kaklą. Tik vėliau man pasakei, jog manei, kad jis buvo nevykęs, o aš ir nepaneigiau, kartais tokie “kerėpliški” prisilietimai tampa pačiais pačiausiais prisiminimais.

Vaje. Drugeliai. Mano ir tavo pilve. Nežinau, kur tai nuves, bet noriu pakartojimo. Tobulų akimirkų niekada nebus per daug.

O tu bijai. Paprašei, jog niekam neprasitarčiau. Dieve, kaip lėkšta, pasitiki manimi, bet neva tik apsidraudi. Sugniužau. Susėdau su cigarete ir savimi pasikalbėti. Dingtelėjo: galbūt ne tu kaltas dėl dabartinės ‘tuščios galvos sindromo ir apakimo’ būsenos? Gal tiesiog trokštu kažko kito, negu turiu dabar.  Galbūt priartinai mane prie svajonės tik tam, kad suprasčiau, jog apgaudinėju save, jog nesu laiminga.

Tik tų drugelių neapgausi. Seniai pamiršusi juos, prisiminiau kaip gera. Įsimylėjau. Ne, ne tave. O jausmą - tobuliausią ir naiviausią visoje planetoje. Nepavaldų niekam, neįkišamą į rėmus. Ar iš naujo pažinusi palaidosiu, ar atrasiu jį? Štai kur klausimas.

Ryškiai pasimetusi. Egzistencijos paieškose paskendusi. Bet stipri.

Секс в большом городе. Padeda.

Patiko (12)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą