BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2014 blog|with benefits

Vis kita istorija

Su vis kitu žmogumi, aš buvau vis kita istorija.

Tais lėtais rytais, kurie dažniau buvo reta išimtis, o ne taisyklė, iš veidrodžio į ją žvelgė vis kitos akys. Vienais rytais pabusdavo su nepasotinamo alkio jausmu, mėgindama įsiminti kiekvieną aplink esančią detalę ir bent mintyse ją užrašyti, kvėpuojant sekundės dažniu. Kitais rytais ją pažadindavo kutenančios mintys. Šoko mintyse, mintyse bučiavo. Įsivaizduodama pasaulį, kurio dar nebuvo. Nebežinojo, kurios akys buvo tikros, tad ilgainiui liovėsi žiūrėti.

Rytas jai dabar buvo tikresnis už vakarą - pro lengvą svaigulį ryškėjantis vaizdas, šviesa apnuoginanti pečius ir tiesą, priklausomybė auštančiai dienai tarsi ji būtų ta, kuri užpildys gyvenimą. Jos gyvenime visko vyko daugiau nei tilpo galvoje, o galva galvojo garsiau nei jautė širdis. Bet iš nuobodulio, nerimo pabusti per vėlai, o galbūt labiau iš natūralaus įkvėpimo stokos, ji gėrė į save viską, kas buvo aplink - knygas, karčią kavą, žmonių lūpas, biografinius filmus, orų prognozes, savas ir svetimas nuotraukas iš praeities. Nepaisant to, jai atrodė kvaila - kvaila medžioti naujus veidus, tarsi prekių ieškoti žmonių ir draugų. Juk jie ateina atsitiktinai ir pasilieka tol, kol papasakoja savo istoriją.

Išaušo dar vienas rytas ir ji vėl buvo kita istorija, klausdama savęs: o ar įmanoma, kad tas pats žmogus jai būtų vis kita istorija?

Patiko (0)

Rodyk draugams2 komentarai ↓

#1   Nai 2014-12-16 @ 12:24

Medžioti nieko niekada nereikia, tiesiog reikia užsiimti mėgiama veikla, kurioje gausu bendraminčių:) O dėl žmonių ir taip ir ne - su laiku visi tobulėja/degraduoja, tad tik klausimas ar tai artima ar kaip tik nutolina:)

#2   pynga 2014-12-16 @ 14:43

Taip pažįstama… Tik tu žinai visą istoriją, o ne jos nuotrupas. Bent tai guodžia prieš išauštant kitam rytui.

Palikti komentarą