BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 blog|with benefits

Vyrai, kurie daro stebuklus

Vyrai daro stebuklus. Kai nuo jo žvilgsnio ima virpėti rankos, lėtai pakyla lūpų kampučiai, o akys elegantiškai mėgina pasislėpti po tankiomis blakstienomis - tu tampi nuo jo priklausoma.

Prisimeni kiekvieną jo žodį, prisilietimą. Užmiegi, trokšdama jo apkabinimo, pabundi, laikydama rankose mobilųjį. Tampi prasta pašnekove, be priežasties šypsaisi ir pamiršti valgyti. Jis tave priverčia pamiršti visus apraudotus pažadus, visas klaidas, nes tu vėl tampi naivia trylikamete rožinio paršelio mintimis. Šventai tiki, kad jis tobulas.

Nuo jo prisilietimo drėksta rankos. Ir ne tik jos. Jis tavyje pažadina pačias gražiausias savybes, o tu lengva ranka paleidi savo principus, dovanodama jam save. Būna gera, dievagojiesi draugėms, jog tai jis negali be tavęs, jog viskas tavo rankose, bet vos tik nesulauki jo skambučio vakare, lipi sienomis ir per minutę sugalvoji penkis šimtus pasiteisinimų, kodėl tavo telefonas tyli. Vis dar gyveni svajonėmis. Tampi paranoike, apskambini visoms pažįstamoms, tarsi mėgindama rasti atsakymą, kada viskas pasikeitė, kur suklydai. Tuomet ateina cinizmo stadija, kuomet neigi, jog jis tau nerūpi, o iš tiesų, tik bandai sukelti jam pavydą, eidama linksmintis jūsų bendrų pažįstamų kompanijoje. Dabar smakrą turi prilaikyti ranka, sutryptas pasitikėjimas savimi ir aukštai iškelta galva - emociškai nebesuderinami dalykai.

Galų gale iškeli jam ultimatumą, pavargusi būti antrąja ir kvėpuoti jo pažadais. Jis dvejoja (kas norėtų mylėti/mylėtis su isterike?!). Dingsta visa magija, bet tada tu beviltiškai stengiesi likti ori. Negali leisti sau pralaimėti. Tik tada supranti - vyrai daro stebuklus - jie pakelia tave aukštai nuo žemės, o tada stebi kaip tu lėtai krenti.

To do list:

- nebeverkti.

Patiko (10)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą